Роман Цимбалюк про маразам Чеха .

Европа

Зачем они это делают? Это же само дискредитация. Глупость эту не поймут дома у товарища Земана, не поймут в Украине. Страной не торгуют. Но самое интересное, что в Москве за это тоже не похвалят. Согласившись “на торги” Кремль тем самым признает, что украл то, что ему не принадлежит. Короче сколько медведя не облизывай, он добрее не станет, сожрет при случае такого миролюбивого Земана и скажет, что он сам хотел. Кстати, это будет похоже на правду. Земан сам в пасть лезет и других туда тянет.

Роман Цимбалюк.

Президент Чеської Республіки Мілош Земан вважає втрату Україною Криму “завершеним справою” і пропонує вирішити питання з допомогою виплат Києву. Про це він заявив в Страсбурзі під час звернення до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи, передає “Європейська правда”. “На мою думку, буде якась компенсація для України – або в фінансовій формі, або нафтою і газом”, – підкреслив він. Президент Чехії визнав незаконність анексії Криму, але заявив, що питання вирішене: “Крим – це анексія, без сумніву. Це завершена справа (fait accompli)”.

Земан пояснив, що в разі незгоди України на компенсацію почнеться “європейська війна”. Він, зокрема, процитував колишнього німецького президента Йоахіма Гаука: “Якщо ми хочемо забрати Крим і повернути Україні, це буде означати європейську війну”. На цій підставі Земан зробив висновок, що “війна” неминуча також при збереженні зусиль України для повернення Криму. “Ми повинні уникнути європейської війни, і ви повинні це зрозуміти”, – звернувся він до депутатів. Раніше Земан заявляв, що Україна не може повернути собі Крим, незважаючи на те, що Росія незаконно його анексувала.

З посиланням .unian.net/.

Загрузка...

2 thoughts on “Роман Цимбалюк про маразам Чеха .”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *