Фото до матеріалу

Блокадники рубають правду, та задають питання Гройсману з міністрами

Блокадники рубають правду, та задають питання Гройсману з міністрами

Саме так починаються Майдани, на жаль влада не чує. 

 

ЗВІТ ПО СИТУАЦІЇ В РАЙОНІ ПРОВЕДЕННЯ БЛОКАДИ ТОРГІВЛІ З ОКУПАНТАМИ СТАНОМ НА 16:00 15 ЛЮТОГО

На сьогоднішній день активна фаза блокади торгівлі на крові тиває вже 21 день. Редут “Богдан” поблизу станції Світланово у Луганській області не допуств перетин лінії розмежування з окупантами 15 120 вагонів за 21 день. Редут “Запоріжжя”, що поблизу м.Бахмут у Донецькій області не допустив перетин близько 23 400 вагонів за 13 днів. Редут “16 добровольчого батальйону” поблизу станції Кривий Торець у Донецькій області не допустив перетин 15 600 вагонів за 5 днів.

На редутах обладнали під'єднання до інтернет-мережі, встановили wifi. Тепер є можливість оперативного сповіщення про події на пунктах блокади та проведення стрімів.

Сьогодні Штаб отримав повідомлення про зупинку роботи та закриття Алчевського металургійного заводу, який контролюється «Внєшекономбанком» РФ та, наразі, перебуває на окупованій території. Причиною є нестача залізної руди, яка поставлялась окупантам з підконтрольної Україні території, з Криворізького підприємства “Євраз”, власником якого є російський міліардер Роман Арамович. Алчевський меткомбінат лишився заробітку з боку України, що непогано вдарить по кишені російських найманців та їх “спонсорів”.

Разом переможемо! Слава Україні!

Штаб блокади торгівлі з окупантами

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...