Фото до матеріалу

Відео. Як прості селяни втерли носа асам

Відео. Як прості селяни втерли носа асам "Укравтодору" та всій системі доріг України.

В цьому відео не тільки приклад того, що Українці талановиті, працьовиті, чесні люди. В цьому відео приклад того, що може зробити людина, або точніше люди які хочуть і усвідомлюють, що роблять це в тому числі і для себе.

 

В цьому відео черговий доказ того, що стару систему державного управління треба ліквідовувати разом з тими хто в ній працював, як мінімум керівні посади. 

Досить часто кажуть, про те, що не можна руйнувати стару систему, бо то є велика шкода для держави "України", але як бачимо то в крайньому разі ліквідація призведе до заморозки стану, і ніяк не до погіршення. Погіршення в усьому призведе якраз подальша робота тої прогнившої системи. 

Зверніть увагу. Ніхто і ніколи не розслідує чому Автодор так виконує роботу, і звісно не карає. Це така собі Матриця де закон інсує для того, щоб захистити ту гниль, а не державу. Держави для людей, поки що ми не побудували, а погіршення вже сьогодні маємо точно.

Зверніть увагу, що керівні посади в Украавтодорі займають люди які мають профільну освіту, закінчували університети, їздили за кордон щоб отримати необхідні знання, а селяни просто працювали, дізнавалися все на власному досвіді. Не виключаю, що Автодорівці купили свої дипломи, і навчені зовсім іншому, тому як зробити діри у бюджеті, та дорозі. 

Якщо суспільство усвідомить діагноз, то лікування буде дієвим, та швидким, таким як дорога котру збудували селяни.  Можливо отак колись прийде простий Василь до керування Україною, і просто зробить свою роботу. Зробить так, що люди в Україні залишаться задоволеними результатами тої роботи. 

Відео Суспільне Око

 

 

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...