Фото до матеріалу

Відео. Ножові поранення, за зірвану колорадську стрічку.

Відео. Ножові поранення, за зірвану колорадську стрічку.

У вересні 2016 року в центрі міста серед білого дня невідомий із ножем накинувся на Віталія Регора, бійця одного з добровольчих батальйонів, якого добре знала активна громадськість за принципову і патріотичну позицію. Зловмисник наніс йому кілька колото-різаних поранень і втік.

Протягом кількох тижнів поліцейські встановили чоловіка, який може бути причетний до цього злочину але більше шести місяців не могли з"ясувати його місцезнаходження. Однак київські оперативники не припиняли його пошуки і знайшли чоловіка у Дніпропетровській області, де він жив у своїх знайомих. 29-річний кримчанин - активний прихильник "русского міра" . Таким чином він вирішив помститися потерпілому за зірвану колорадську стрічку.

Розкриття цього злочину - це ще один приклад хорошої оперативної роботи поліцейських, який підтверджує невідворотінсть покарання.

На цих кадрах Віталій, образу після поранення. Віталій Регор знаходився в реанімації, у нього діагностовано серйозні пошкодження легенів і правої руки, а також була проведена операція з видалення селезінки.

 

Андрій Крищенко начальник Головного управління Національної поліції в Києві

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...