Фото до матеріалу

Відео. Реакція користувачів на ліквідацію чергового терориста ЛНР :)

Відео. Реакція користувачів на ліквідацію чергового терориста ЛНР :)

Новина опублікована на каналі так званої міліції ЛНР. Чергового зрадника ліквідовано, хто це зробив ми не знаємо але реакція користувачів мережі YouTube надихає ! 

Оригінал залишу як є. 

4 февраля в 07.50, по ул. Краснознамённой, в (ра-не квартала Мирный), взорван автомобиль, в котором находилось два человека. Один из погибших, предположительно, Начальник Управления НМ ЛНР, полковник Анащенко О.В. На месте взрыва ведутся следственные действия МВД ЛНР.

P.S Коментарі сепари підчистять але важливо те, що переважна більшість користувачів, на боці України. Більшість дає гідну оцінку ліквідації чергового бойовика. Ольгінські тролі вже не справляються, і це дає надію, що розум, та гідність переможе. Ще рік тому, такі коментарі були не можливі їх моментально перебивали коментарі з кремля по типу, "вот Укры убили героя, держитесь братья и.т.п и.т.д все по методичке кремля".

Ми переможемо, головне не звертати зі шляху перемоги, головне не падати духом, і продовжити бій з темною мордором навіть якщо це інформаційне поле, в мережі.   

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...