Фото до матеріалу

Семен Семенченко: давайте знову поговоримо про собачу будку. Тепер про вашу, особисту пане П.

Семен Семенченко: давайте знову поговоримо про собачу будку. Тепер про вашу, особисту пане П.

Добрий вечір, Петро Олексійович.

Давайте знову поговоримо про собачу будку. Тепер про вашу, особисту. Ми тут з Штаб блокади торгівлі з окупантами приїхали до славного українського міста Конотоп. Через Конотоп йде одна з основних ліній торгівлі з окупантами - Російською Федерацією. Ми тут побачили дуже багато цікавого, пане президенте. Виявляється вугілля з Росії йде повним ходом. І вже давно. І скраплений газ на ваші з Кононенко фірми йде повним ходом. Та ще багато чого.

Хлопці гинуть на фронті, ви зі скупий сльозою розповідаєте про країну агресора і боротьбу не на життя а на смерть. А самі торгуєте з Путіним. Причому саме ви, через фірми своїх кононенок, грановськіх та інших добрих людей. Це погано, Петро Олексійович. Цього не буде.

Ваші слуги говорили по телевізору, що перекрити вантажопотік через 400 км неконтрольованої кордону в Донецькій і Луганській области нереально. Ветерани Війни за Незалежність перекрили їх за два тижні. Тепер прийшла черга вашої особистої торгівлі з Путіним з самою Росії.

І не треба підкидати хлопцям на Редутах в Луганській області вибухівку і патрони. Зовсім скоро на всіх у вас не вистачить ні вибухівки, ні виконавців.

На добраніч Петро Олексійович. У вашій особисто собачій будці комфортно і безпечно. На відміну від решти країни.

Але все це тимчасово.

Розвіюємо плітки офіційних ЗМІ про блокаду, останні новини з передової блокади. 

Семен Семенченко

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...