Фото до матеріалу

Відео. Штаб блокади, та поліція про виявлену вибухівку та розблокований потяг.

Відео. Штаб блокади, та поліція про виявлену вибухівку та розблокований потяг.

Єдине, що додам це все версія поліції. Версія блокадників говорить про інше. 

Заява поліції. 

Під час проведення слідчо-оперативних дій, під однією з опор мосту, де розташовано намет активістів-блокадників, співробітниками поліції виявлено міна «МОН-50», граната, близько двох кілограмів тротилу із необхідними пристроями для здійснення вибухів, димові шашки, патрони.

Незважаючи на те, що на теперішній час дії працівників поліції сприймаються частиною громадськості як такі, що здійснюються у політичній площині, наголошуємо, що всі дії співробітників поліції здійснюються тільки в рамках правового полю та чинного законодавства.
Сьогодні, під час проведення слідчо-оперативних дій на місці блокування залізничної колії, на підставі ухвали суду, яке було винесено в рамках досудового слідства по відкритому кримінальному провадженню за статтями 279 (Блокування транспортних комунікацій) та 278 КК України (Угон або захоплення залізничного рухомого складу) слідчими Попаснянського відділу поліції було вилучено потяг та передано на зберігання Попаснянському локомотивному депо.
Поліція завжди була і буде поза політикою.

Версія Штабу блокади.

ВАЖЛИВО!!! ПРОВОКАЦІЯ!!!

Вчора ввечері, 3 березня, після виїзду більшої частини учасників блокади на редути, на базу Штабу блокади у Лисичанську прибули посилені наряди поліції Луганської області. Вони вимагали надати доступ до приміщень аби провести обшук. За їх словами, вони отримали інформацію, нібито всі кімнати забиті зброєю. Оскільки не було законних підстав на обшук приміщень, “делегацію” не пустили, але дозволили двом представнкам поліції пройти до приміщення разом із черговим по Штабу. Як завжди, нічого незаконного знайдено не було.

Сьогодні вранці історія отримала продовження. На редут “Богдан” прибула та ж поліція Луганської області і повідомила про те, що їй надійшла заява, нібито міст, під яким знаходиться редут, замінований. Заява здалась дивною, оскільки прямо навпроти редуту щодобово вартує “бобік” поліції Луганської області. Проте, “делегація” була допущена до огляду моста. В кущах, доблесними вартовими правопорядку, була знайдена речовина, схожа на тротил, граната РГД-5 і набої. При цьому, все було у розібраному стані, у вигляді “конструктору”.

Ветеранам війни за Незалежність було запропоновано покинути місце блокування. Але у відповідь поліцейським Луганської області було запропоновано забрати свої речі, виконувати свою роботу і залишити Ветеранів у спокої.

Вранці до квартири Анатолія Віногродського “Гала”, координатора Штабу блокади, прибула поліція із такою ж заявою, про зберігання, нібито, бойової зброі. На жаль, це не перший випадок...

Штаб блокади заявляє про те, що дані події є провокацією. Хочемо звернути увагу на те, що подібні сценарії вже розігрувались в Кривому Розі восени 2015 року, коли у смітнику навпроти Криворізького міськвиконкому, поряд із наметом протестувальників, були знайдені гранати у вигляді такого ж розібраного конструктора. Штаб блокади пропонує авторам провокації вигадати щось більш оригінальне і підшукати більш тямущих акторів-виконавців для подібних провокацій.

Блокада торгвлі на крові продовжується. Слава Україні!

П.С. Просимо підтримати репостом, оскільки поліція, стовідсотково, буде розповсюджувати свою версію.

 

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...