Фото до матеріалу

Відео без цензури. У Львові сталась масова бійка між підлітками. +18

Відео без цензури. У Львові сталась масова бійка між підлітками. +18

Яким би лексиконом не володіли дівчата, які знімали відео, суті ситуаціі не міняє! На місці тих дітей може бути кожен! В країні"бєспрідел" всюди і захисту , на жаль, немає ні звідки! Якби сумно не було, але це підростаюче покоління, майбутня нація держави... закони у нас не ті! 😢

 

З суботи (25.03) почались масові заворушення. Місцеві жителі району Левандівка шкільного і старшого віку (і хлопці і дівчата) намагаються збирати дань з учнів районних училищ. Так, саме дань за те, шо ті ходять по їхній землі. Учні захищаються і не піддаються "бєзпрєдєльній шайці" і получають. Місцева ж молодь приходить на масові заворушення з кастетами, ножами, навіть з собакою один був (його видно на відео). Відео записано в понеділок (27.03). Невже в наш час діти,якщо їх можна так назвати, можуть взагалі про таке подумати. Бо те, що вони таке вже роблять взагалі не вкладаються в голові.
P.S.: Поліція вже почала діяти, але куди ж дивляться батьки?
P.P.S: Відео знімала не я, відповідно і матюкаюсьне я! + поліцію викликали. Патрульні появились на горизонті зразу всі розбіглись !

Уляся Мацура Варта 1 

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...