Фото до матеріалу

Відео. Від пропозиції та роздумів ветерана АТО, волоси встають дибки.

Відео. Від пропозиції та роздумів ветерана АТО, волоси встають дибки.

"Не дай Бог допустити ще одну революцію. 250 тисяч людей навчились вбивати" - поляк Камільський.

От тільки думати не навчилися, на жаль, та об"єднуватися. Бо Понад 10 тис. кримінальних справ відкрито проти добровольців АТО, а решту - просто прикупили різними подачками, обіцянками чи тривіальним компроматом.

А могли б і профсоюз організувати. 250 тисяч членів - це дійсно сила. А родини і рідні? А патріоти?
*********
"Польщі потрібна сильна, незалежна Україна. Нинішня непотрібна нікому, бо вона сама того не хоче. Ваша влада не хоче ні в яку Європу. Тому що з такою моделю управління, половину нинішньої еліти посадили б у в'язниці. Це злочинці." - каже Камільський.
-------
За 25 років незалежності в Україні так і не з'явилась політична еліта, а країною продовжують керувати олігархи. Таку думку в інтерв'ю журналу "Країна" висловив ветеран АТО Конрад Камільський.

"Україна була самою заможною республікою Радянського Союзу. Люди, які взяли владу 25 років тому, віддали задарма усі козирі. На Заході зустрічаю українських імігрантів, які завжди повторювали, що Україна для них була зоною виживання. "Там ніхто мені ніколи нічого не дав, не допоміг. Усе життя лише грабували", - казали.Намагався їх зрозуміти. Люди тут думають про те, як вижити, як нагодувати дітей. Захоплююся вашою терплячістю. Але чи є сенс терпіти у країні з величезними можливостями, яка сама себе може утримувати, бути однією з найзаможніших у Європі, а не найбіднішою з найбагатшими політиками? Я би дуже хотів, щоб Україна змінилась. Ви не заслуговуєте на таке життя.

За словами Камільського, українці та поляки мають багато спільного.

"Коли вперше потрапив до України, одразу відчув близькість української душі. Я ніколи не відчував цього в Англії. Вони не слов'яни. Дурний гумор українців та поляків дуже схожий. Кухня схожа, відносини між людьми. Але найбільша схожість - щирість. Що на душі й серці - те на язиці. Я ніколи не бачив цього в американців та англійців. Вони вміють одночасно посміхатись й думати в голові "Ти дурна гнида". Але усмішка буде така, що ти будеш переконаний, що він тебе любить. Англо-сакси - це постійна усмішка. А в Україні якесь відчуття, як в Польщі. Якщо тебе людина ненавидить - то скаже тобі прямо. Любить - теж щиро".

Життя в Україні змінило ставлення чоловіка до власної країни.

"Ніколи не думав, що полюблю польських чиновників, польських поліцейських, поки не приїхав до України. Коли приїжджаю до Польщі і хто мені починає розказувати, як там погано, я тільки голосно сміюся. Таких би я послав сюди пожити за 1 300 грн. Подивіться на політичну карту України. Тут немає жодної партії, яка би на зразок "лівих" захищала простих людей. Нема незалежних профспілок, соціал-демократичної партії. Усі - олігархічно-ліберальні: накрали, а потім санкціонували це. Поки не буде побудови країни з низу вверх, не буде ніякої Європи, тільки крах".

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...