Фото до матеріалу

Інформація про готовність розблокувати торгівлю з окупантами.

Інформація про готовність розблокувати торгівлю з окупантами.

Інформація про готовність розблокувати торгівлю з окупантами.

Фахівці інвестиційної компанії "Dragon Capital" підрахували, що через торгівельну блокаду Ахмєтов втрачає 30млн.$ щомісячно - як відомо призупинили свою діяльність Єнакієвський металургійний завод і ПАТ "Краснодонвугілля".

Також додаємо Алчевський мет.комбінат та Алчевський коксохімічний завод, що належать Абрамовичу і Таруті, і ще десятки шахт та інших суміжних підприємств, що знаходяться на окупованій території й перебувають "під ефективним контролем РФ". Усі разом вони втрачають щонайменше 100млн.$ на місяць.

Пане Президенте, панове олігархи, товарищі терористи Плотницький і Захарченко, на сьогоднішній день вже вся країна зрозуміла, що ви є торговими партнерами - так би мовити, фахівцями з бартерних операцій. Тож нема чого вже вам ховатися і є до вас відкрита для суспільства пропозиція:

По наявній у нас інформації в полоні знаходиться 136 українських військовослужбовців, добровольців та волонтерів. Ми готові оцінити кожного нашого патріота в 1млн.$ і розблокувати абсолютно усі залізничні шляхи терміном хай навіть на 1,5 місяці. Ви будете мати можливість заробити 150млн.$, а наші хлопці повернуться додому. Усе по-чесному. Можемо навіть укласти договір чи меморандум - це без питань.

Тож думайте, панове бізнесмени - м'яч на вашому полі, а час вочевидь грає не на вашу користь. 

Від адміністратора. Для тих хто не розуміє думку посту поясню. 

Мораль цього посту: ахмет несе шалені втрати, це підтвердили фінансові аналітики. Тому тиск на блокадників буде рости, також це нагадування усім про одну з головних цілей блокади.  

 

 

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...