Фото до матеріалу

Відео. Рафат Чубаров блискуче пояснив, хто такий Нардеп Артеменко

Відео. Рафат Чубаров блискуче пояснив, хто такий Нардеп Артеменко

Народний депутат з фракції Радикальної партії Андрій Артеменко брав участь в розробці плану по нормалізації відносин між Україною і Росією, який був переданий на розгляд адміністрації Дональда Трампа.

Про це пише The New York Times.

Ініціатива передбачає виведення російських військ зі сходу України та проведення всеукраїнського референдуму, на який буде винесено питання про здачу Криму в "оренду" Росії на 50 або 100 років. Крім того, Артеменко нібито надав докази корупційної діяльності президента України Петра Порошенка - "назви компаній, банківські перекази". На його думку, це повинно допомогти змістити Порошенко з поста. Артеменко повідомив, що його робота отримала заохочення з боку найближчого оточення російського президента Володимира Путіна.

Крім Артеменко, в підготовці плану, необхідного для зняття санкцій проти Росії, брали участь Майкл Коен (особистий адвокат Трампа, одружений з українкою) і Фелікс Сетер (російсько-американський бізнесмен, партнер Trump Organization).

Посол України в США Валерій Чалий в коментарі The New York Times заявив, що Артеменко не має права представляти ніякі альтернативні плани мирного врегулювання від імені України, а питання про проведення референдуму з приводу Криму назвав грубим порушенням Конституції України.

План був переданий раднику президента США з питань національної безпеки Майклу Флинну, але він подав у відставку 13 лютого, не давши відповіді. Коен, Сетер і Артеменко сподіваються тепер, що їх пропозиція розгляне новий радник, коли його призначать.

Артеменко входить в фракцію Радикальної партії Олега Ляшка, але у нього є власна партія - "Солідарність правих сил". У публікації йдеться, що Артеменко бачить себе "лідером майбутньої України на зразок Трампа".

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...