Фото до матеріалу

СТОСОВНО СИЛОВОГО РОЗГОНУ БЛОКАДИ ! Відповідь волонтерів

СТОСОВНО СИЛОВОГО РОЗГОНУ БЛОКАДИ ! Відповідь волонтерів

СТОСОВНО СИЛОВОГО РОЗГОНУ БЛОКАДИ ! Про який заговорив генерал Аллеров "Ми, гвардія , поза політикою.Ми правоохоронне формування. Якщо буде законом прописано , що треба розблокувати , поліція робить відповідні заходи , і якщо її вимоги відмовляться виконувати , вже ми - як силова складова - будемо змушені це зробити . Ми не боїмося бути крайніми " А даремно !

Так от наша відповідь буде така :
Ми, українські волонтери, протягом 2014-2016 років разом з вами робили вклад в захист нашої країни, забезпечували і годували вас, одягали і взували, відкликались на всі ваші прохання, зараз ми підтримуємо Блокаду торгівлі на крові і будемо захищати ветеранів, що організували її, в перших рядах. Ви готові тепер бити і розганяти також і нас? Не виконуйте злочинні накази, не йдіть проти народу України на захист інтересів олігархів !

Ми готові будемо одразу , як тільки будуть перші спроби силомить розігнати блокуючих покинути всі наши справи , взяти карімати і спальники і стати на захист наших хлопців . І ми подивимось , чи готові ви будете і нас розігнати .

Наразі вже мали попередні узгодження з волонтерами та капеланами Ніколаїва , Харькова ,Львова , Дніпра , Криворіжцями , Тернопіля , Запоріжжя , Херсону , Київа , Маріуполя , Волновахи , Хмельниччини, які готові приїхати та підтримати !

Так що краще нехай уряд сідає на машини та терміново виїзжає на перемовини до ветеранів , які сьогодні захищають інтереси всього народу і показали на цілий світ , як купка олігархів заробляє мільярдні статки на цієй війні .
Всі разом до Перемоги !!!

 

На правах адміну додам. 

Це спільна відповідь те тільки одного волонтера, а позиція більшості. Ми як волонтери інформаційного фронту забезпечимо гідну підтримку у висвітленні як блокади, так і думок людей у цьому питанні, адже цензура очевидно зростає, точніше не цензура, а майже усі офіційні ЗМІ належать тим проти кого націлена блокада, тому конфлікт інтересів очевидний.  

Всі разом до Перемоги !!! 

 

Для тих хто не розуміє про що говорив Генерал Нацгвардії прошу читайте, ми публікували. 

ЯКЩО БУДЕ НАКАЗ - НАЦГВАРДІЯ ГОТОВА ВТОПИТИ В КРОВІ БЛОКАДНИКІВ, ВЕТЕРАНІВ АТО, ДОБРОВОЛЬЦІВ, ЯКІ ВЛАШТУВАЛИ БЛОКАДУ ДНР І ЛНР.

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...