Фото до матеріалу

Уявляєте собі лист з фронту.

Уявляєте собі лист з фронту. "Дарагой пьотраліксєічь!

"Дарагой пьотраліксєічь!
Пишемо Вам на чоботях один одного з палаючого танку, бо нас буквально шо зараз утюжить расєйська авіація, і ми вже розуміємо, шо нам капець.

В останні хвилини свого життя хочемо подякувати Вам за те, що наша рідна країна отримала валютну виручку від озброєнь, які були продані в раіссію, і за допомогою яких нас в даний момент знищують.

Навіть ми, прості бійці, не могли не відчути гордість, що всього лиш за рік обмін товарами військового призначення з нашим найбільшим стратегічним партнером збільшився вдвічі. Жаль, що про це нам не зміг розказати наш замкомбата з виховної роботи, бо його вже вбило "градом".

Ми щасливі померти, бо інакше долар вже був би по 170 гривень, а робітники "Мотор Січ" могли б недоотримати зарплату.

Всі, як один, бійці нашого батальйону просять Вас переслати цього листа директору славетного українського оборонного підприємства "Мотор Січ" В'ячеславу Богуслаєву.
На жаль, ми не встигаємо самі з'ясувати його точну адресу, бо Ваші торгові партнери в цілях сплати податків до бюджету України поновили обстріл. В рамках виконання Мінських угод, звісно, бо їм же ж немає альтернативи - це нам замкомбата з виховної роботи встиг розповісти."

А мені кажуть: "Це все емоції! Треба думати про економіку! Включайте мізки, це все на користь України!"

Ага,ага.

" ...минулого року, згідно з дослідженням, Україна експортувала до РФ продукції військового призначення на $169 млн. Саме росіяни в 2016-му стали найбільшими покупцями товарів української "оборонки".

Якось так...
Щоб ви вже вдавилися, "помірковані" бл...ді... 

Публікую відповідь від Оборопрому.  Краще пізно чим ніколи. 

 

Інформація щодо розширення військово-технічної співпраці підприємств-учасників Державного концерну “Укроборонпром” з підприємствами країни-агресора, з посиланням на дослідження Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру (SIPRI), не відповідає дійсності. Такі заголовки дискредитують український оборонно-промисловий комплекс та вітчизняну журналістику.

Зробивши запит на офіційному сайті SIPRI, щодо угод на поставки та замовлення озброєння між Україною та РФ – чітко вказано про припинення їхнього виконання з 2014 року:

2014-2016

“Указом Президента України №691/2014 від 27.08.2014 р введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 серпня 2014 року «Про заходи щодо удосконалення державної військово-технічної політики». Відповідно до підпункту 7 пункту 1 цього документу експорт до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання з метою їх військового кінцевого використання Російською Федерацією припинено”, – повідомили в “Укроборонпромі”, наголосивши на дотриманні цього в роботі. 

Нагадаємо, що в грудні 2016 року SIPRI опублікував оновлений рейтинг світових виробників зброї, в якому ДК “Укроборонпром” посів 81 місце. За рік Концерн стрибнув одразу на 11 позицій але ця новина, чомусь, не отримала такого широкого розголосу вітчизняними ЗМІ, на відміну від новини що дискредитує Україну на світовому рівні.  

Зазначу, що про зраду сьогодні повідомила Тимошенко :) 

Загалом так і не зрозуміло до кінця, де правда. Все як завжди. 

Ось тут версія Тимошенко, після якої і був написаний пост про лист Олексійовичу. 

ВИДЕО. ОЧЕРЕДНОЙ СКАНДАЛ В ВЕРХОВНОЙ РАДЕ. ЮЛИЯ ТИМОШЕНКО МНОЖИТ НА НОЛЬ ВСЕ ДОСТИЖЕНИЯ ПРАВИТЕЛЬСТВА И ВЛАСТИ.

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...