Фото до матеріалу

Зупинка Дніпровського меткомбінату – це економічна диверсія

Зупинка Дніпровського меткомбінату – це економічна диверсія

Зупинка роботи ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» у місті Кам'янському є свідомою економічною диверсією проти національної безпеки України з боку Росії та представника сепаратистського «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула. Про це 31 березня на своїй сторінці у мережі Facebook написав народний депутат з УКРОПу Віталій Купрій.

«Це явно робиться для послаблення держави та провокації масових заворушень, а тому вчиняється економічна диверсія, за що має настати кримінальна відповідальність за ст. 113 Кримінального кодексу України», – наголосив Віталій Купрій. За словами нардепа, керівництво меткомбінату та народний депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул уже заявляли про загрозу зупинки підприємства начебто через блокаду постачання коксового вугілля з окупованих територій. Однак сировина для роботи комбінату не закуповувалася свідомо, адже вона є на сусідньому підприємстві «Баглійкокс». Крім того, незважаючи на блокаду ОРДЛО, ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», який працює за аналогічним циклом, не збирається припиняти роботу.

Нардеп звернув увагу, що «Дніпровський металургійний комбінат» входить до корпорації «ІСД», яка у свою чергу належить російській ТК «Євразхолдинг». Тобто кінцевий власник комбінату – країна-агресор, яка для підвищення соціальної напруги й зупинила діяльність містоутворювального підприємства. Після припинення діяльності доменних печей Дніпровського меткомбінату відновити їхню роботу буде неможливо, відтак мешканці Кам'янського залишаться без роботи й засобів до існування, підкреслив Віталій Купрій.

Нардеп уже направив офіційне звернення до Секретаря РНБО Олександра Турчинова з вимогою скликати засідання Радбезу щодо усунення загроз національній безпеці. Представник УКРОПу також звернувся із заявою щодо диверсії до голови СБУ Василя Грицака. Разом з тим Віталій Купрій закликав посадовців націоналізувати ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» та ввести на підприємство український менеджмент для збереження виробництва та створення стабільних робочих місць.

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...