Фото до матеріалу

Це, щось нове. Ситуація з блокадою залізниць в ОРДЛО, схоже вступає у фазу загострення. Події в хронологічній послідовності, як то кажуть, слідкуйте за руками....

Це, щось нове. Ситуація з блокадою залізниць в ОРДЛО, схоже вступає у фазу загострення. Події в хронологічній послідовності, як то кажуть, слідкуйте за руками....

- РНБО підтверджує незадовільний стан виконання Кабміном рішення РНБО ще кінця 2014 року про диверсифікацію поставок вугілля і перевод ТЕС на газові марки вугілля і фактично ставить ті ж самі задачі.
- компанія СКМ/ДТЕК заявляє, що не збирається відмовлятись від антрациту
- Захарченко і Плотницький висувають Україні ультиматум - націоналізувати "українські" (Ахмєтовські, Тарутинські, Януковичські) підприємства на території ОРДЛО з 1 березня. Власне, рішення про націоналізацію прийнято вже давно, але не вводилось в дію. Слушний момнет настав.

СБУ підтверджує цей факт, уважно слухаємо перехоплення. 


- РФ вустами Гризлова робить різку заяву про недопустимість блокади ОРДЛО, оскільки за Мінськими угодами Україна має забезпечувати їх соціально-економічні потреби. У разі продовження блокади, РФ погрожує "заходами у відповідь". Кремль нервує - у разі продовження блокади, їм доведеться збільшувати фінансування ОРДЛО.
- Апеляційний Суд за 30 хвилин розглядає позов про скасування формули Ротердам+ у формуванні тарифів для населення через те, що вугілля насправді возиться з Донбасу, а не з закордону. У виклику свідків відмовлено, у задоволенні позову - відмовлено. Ротердам+ працює далі.
- блокуавльники виходять з переговрів із Кабміном.
- В Кабміні терміново збирається нарада. Аваков відкрито звинувачує у організації блокади Садового і Березюка і вимагає у Гройсмана санкції на силовий розгін блокувальників, дорікаючи прем'єру за ліберальність. Він також заявив, що контрабанда на сході значно меньша за контрабанду на заході і взагалі, що "це окрема проблема"
- Поки йде нарада, на блокувальників здійснюють напади тітушки. Поліція затримує 37 "спортсменів". Є постраждалі з обох боків.
- МЗС РФ заявляє, що блокаду ОРДЛО "замовив" Конгрес США

Схоже на те, що у середині влади йде боротьба між двома угрупуваннями - одне хоче скористатись нагодою і посилити тиск на ОРДЛО, заодно послабивши імперію Ахмєтова і його вплив, друге прагне повернути все як було і далі отримувати гешефт. Чия візьме - стане зрозуміло дуже скоро. Але факт залишається фактом - шкурні інтереси одного олігарха поставили Україну у залежність перед колаборантами, а уряди за три роки по рішенню РНБО зробили дуже мало, щоб цю залежність нівелювати.

 

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...