Фото до матеріалу

Відео. Дмитро Ярош відверто про блокаду, причини затягування війни, та помилки другого майдану.

Відео. Дмитро Ярош відверто про блокаду, причини затягування війни, та помилки другого майдану.

Що сказав Ярош послухаєте у відео сюжеті. Від себе додам наступне:

Блокада вивела Україну на новий рівень. Вирвала з застою Мінського процесу.

Ставлення до неї може бути різним, але саме вона відкрила суспільству очі, на здавалось, відомі речі. Нарешті, на третьому році війни ми починаємо усвідомлювати.

Без перемоги і миру - не буде нічого.

Без перемоги - вести розмови про реальне зростання економіки, якості життя, корінній зміні системи, без перемоги - це просто словесний блуд.

Перемогти без реальних, корінних змін, як мінімум, судової системи, вкрай складно. 

Перемогу можуть здобути тільки ті, хто в ній по справжньому зацікавлений, для перемоги має працювати все суспільство: фронт, тил і сама система.  

Правильні цілі дають можливість поставити важливі запитання.

Хто з сьогоднішньої верхівки зацікавлений у перемозі ?

Як зробити так, щоб суспільство зрозуміло, що у разі перемоги, перед Україною відкриваються невідомі до сьогоднішнього дня горизонти, як економічні так і стратегічні.

У разі поразки за рабів приймають рішення володарі, тому тут все ясно - тарілка супу, нари, Колима, голодомор. 

Реальна влада належить активній частині суспільства.  

Пасивний планктон не вирішує нічого, люди яким все одно де жити, чи буде Україна чи ні, такі люди не вирішують нічого. Вони мріють про майно, але в результаті отримають мізер. Власне, який і заслужили. Невелика деталь, але вже сьогодні активність фейсбук-спільнот  заставляє владу реагувати на суспільну думку. Сьогодні активна спільнота може багато, дуже багато.

Байдужих стає менше, ми усі змінюємося на краще, і в решті-решт починаємо розуміти, що не існує ідеальних політиків, так само як не існує ідеальних людей.

Є рішення, які підтримуються більшістю (правильні рішення), є рішення, які не підтримуються більшістю. Є мета та цілі, які для більшості стають пріоритетними, тому вони будуть виконані. 

Перемога над зовнішнім та внутрішнім ворогом, усім тим, що стає на заваді сталого розвитку не тільки України, а і кожного громадянина, як особистості, сьогодні є метою мільйонів, а як відомо:

Ніщо не зупинить мету, час якої настав ! Тому працюємо далі, заради перемоги.

Оце і є нова стратегія для України. 

"Стратегія перемоги".

Уважно слідкуємо за кожним кроком політиків і відповідно реагуємо. Це той мінімум, який має робити людина, яка хоче жити у нормальній Україні. Якщо позиція планктону, то тут все ясно: сиди і чекай коли тебе з'їдять.

Слава Україні !

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...