Фото до матеріалу

Відео. Суддя виніс рішення по Насірову.

Відео. Суддя виніс рішення по Насірову.

Перша частина трагікомедії скінчилася. Не зрозуміло чому такі умови звільнення, такий розмір застави, але напевно вже завтра Насіров буде спокійно відпочивати у себе вдома.

Відео Svitlana Zalishchuk   

"Ми приймемо будь-яке рішення суду, тому що це суд, ми його поважаємо. І ми вважаємо, що цей суд повинен прийняти рішення. Зробіть свою роботу і більше нічого. Прокуратура просить суд заарештувати Р. Насирова з можливістю внесення застави. Яке б не було рішення суду, ми його приймемо.

Яким чином будемо реагувати – це інша історія, але у нас не буде такого, що ні, нас не влаштовує, давайте інше рішення суду. Є рішення суду, ми будемо дивитися, як воно було прийнято, наскільки процесуально коректно", - заявив народний депутат України Мустафа Найєм він в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV у понеділок ввечері, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми будемо рухатися в рамках наших повноважень і тих ресурсів, які у нас є. Але знову-таки, будь-яке рішення суду – це рішення суду", - підкреслив він. На думку Найєма, справа Насирова є "історичним" для України, оскільки саме з цієї справи почнеться руйнування інституту "політичного даху" в країні.

"Не відразу, але з роками ми до цього прийдемо", - сказав Найєм.

Сподобався пост ? Поділись !

????????...
...